با فصل جدید «حالا خورشید»؛ رشیدپور این هفته به تلویزیون بازمی‌گردد

با فصل جدید «حالا خورشید»؛ رشیدپور این هفته به تلویزیون بازمی‌گردد

فصل جدید برنامه‌ صبح‌گاهی «حالا خورشید» با اجرا و تهیه‌کنندگی رضا رشیدپور پس از وقفه‌ای چند ماهه از پنج‌شنبه (۱۴ تیر ماه) روی‌ آنتن می‌رود.

به گزارش ایسنا، فصل جدید «حالا خورشید» که قرار بود پس از ایام رمضان به روی آنتن برود، بعد از وقفه‌ای و به دلیل تاثیر مسابقات جام جهانی از روز پنج‌شنبه به روی آنتن خواهد رفت.

حالا خورشید» یک مجله صبحگاهی به تهیه‌کنندگی و اجرای رضا رشیدپور و با زمینه اجتماعی و فضایی شاد است که فصل اول آن سال گذشته از شبکه سه سیما پخش شد. این برنامه پیش از این شامل بخش‌های مختلف از جمله بررسی روزنامه‌های روز کشور، گفتگو با مهمان، چراغ زرد، بورس ایده، بیلبورد (ابرنما) و ... بود.

رضا رشیدپور نیز که پس از سال‌ها دوری از تلویزیون با برنامه‌ «حالا خورشید» به این رسانه بازگشت، درباره‌ این برنامه‌ و محتوای آن اظهار کرده بود: هر کس وارد استودیوی رضا رشیدپور می‌شود پیش‌زمینه‌ای از چالش را در ذهنش دارد. «حالا خورشید» نیز خالی از چالش نیست؛ البته بیشتر برنامه‌ای شفاف است که با برنامه «شب شیشه‌ای» شباهت دارد. ما در این برنامه با مردم روراست هستیم و مشکلات و رویدادها را به صورت شفاف مطرح می‌کنیم.

**پایان خبر**

دسته ها: جشنواره ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

آخرین اخبار