204 کتاب به جایزه شعر شاملو رسید

204 کتاب به جایزه شعر شاملو رسید

دبیرخانه چهارمین دوره جایزه شعر «احمد شاملو» از افزایش استقبال شاعران از برگزاری این جایزه نسبت به دوره‌های قبلی خبر داد و اعلام کرد: 204 کتاب به این جایزه رسید.

دبیرخانه چهارمین دوره جایزه شعر «احمد شاملو»  اعلام کرد: امسال علاوه بر همکاری ناشران برای ارسال کتاب، تعداد زیادی از مجموعه های شعر نیز از سوی خود شاعران به دبیرخانه ارسال شده است.

تعداد کتاب‌های رسیده برای دوره چهارم جایزه 204 عنوان است که از این میان 167 عنوان واجد شرایط شرکت در این رقابت ادبی بوده‌اند و 37 عنوان نیز به دلایلی از جمله منظوم بودن شعرها، تکراری بودن کتاب‌ها و همچنین انتشار در سال‌هایی غیر از سال 1396 از این رقابت بازمانده‌اند.

براساس این گزارش، همچنین امسال شاعرانی از شهرهای دور و نزدیک شامل بندر دَیِر(بوشهر)، آستانیه اشرفیه، همدان، زنجان، رشت، مشهد، ماهشهر، امیدیه (خوزستان)، لاهیجان، اصفهان، اهواز، بوشهر، کرمان، شیراز، قم، اندیمشک، خنج (فارس)، شهریار و نیشابور کتاب های خود را به دبیرخانه ارسال کردند.

در حال حاضر داوری مرحله اول این جایزه رو به اتمام است و نتایج آن اول مهرماه اعلام خواهد شد. در این دوره نیز مانند سال گذشته و برخلاف دوره‌های اول و دوم، داوران مرحله اول در مرحله دوم داوری شرکت نخواهند داشت.


به گزارش ایرنا نتایج نهایی این داوری روز 21 آذر و در مراسم نود و سومین سالروز تولد احمد شاملو اعلام خواهد شد.

برچسب ها: شاملوشعرکتاب

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

آخرین اخبار