10 فیلم جشنواره فیلم کودک و نوجوان در تهران اکران می شود

10 فیلم جشنواره فیلم کودک و نوجوان در تهران اکران می شود

10 فیلم داخلی و خارجی سی و یکمین جشنواره بین ‌المللی فیلم‌های کودک و نوجوان اصفهان از امروز(10 شهریور) به مدت پنج روز در پردیس سینمایی کوروش پایتخت اکران می شود.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان به دبیری علیرضا رضاداد از هشتم شهریور در اصفهان شروع شده است و تا 14 ماه جاری ادامه دارد


«محمدحسین اسماعیلی» معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: پردیس سینمایی کوروش (واقع در بزرگراه شهید ستاری) در دو سانس ساعت 18 و 20 فیلم های این جشنواره بین ‌المللی را نمایش می دهد.

اسماعیلی اظهارداشت: فیلم های «وای آمپول»، «آهوی پیشونی سفید 2»، «سیمین»، «سوم شخص غایب»، «ال کلاسیکو»، «قهرمان کوچک»، «لالا کن»، «پرنسس طلسم شده» و «تپلی و دوچ» در این پردیس سینمایی نمایش داده می شود.


معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران افزود: برگزاری همزمان جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان در مراکز استان ها از جمله تهران در ادامه سیاست‌ توسعه عدالت فرهنگی، گسترش فضای شادی و نشاط جشنواره به سراسر کشور، ایجاد زمینه مناسب برای توجه بیشتر به سینمای کودک و نوجوان و ایجاد امکان برای کودکان و نوجوانان ایران در استفاده از برنامه‌های این جشنواره انجام شده است.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

آخرین اخبار