نمایشگاه عکس «نگاه به آینده »در خانه هنرمندان برگزار می شود

نمایشگاه عکس «نگاه به آینده »در خانه هنرمندان برگزار می شود

آیین گشایش نمایشگاه عکس «نگاه به آینده» با حضور هنرمندان، عکاسان و منتخبین این جشنواره، روز دوشنبه یکم بهمن ماه ۱۳۹۷ ساعت ۵ عصر در خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.

به گزارش عصر رویداد از دبیرخانه جشنواره عکس نگاه به آینده ،با پایان داوری آثار نخستین دوره جشنواره عکس «نگاه به آینده» توسط محمود کلاری، حمید جبلی و مهدی آشنا، آثار منتخب این جشنواره همزمان با مراسم اهدای جوایز برگزیدگان، به نمایش در خواهد آمد.

نخستین دوره جشنواره عکس «نگاه به آینده»، که از آبان ماه تا آذرماه ۱۳۹۷ ، توسط بانک آینده و با هدف تشویق عکاسان و هنرمندان ایران به ثبت دیدگاه هایشان نسبت به موضوع «آینده» در قالب عکس برگزارشد، پذیرای آثار ۱۲۶۷ هنرمند عکاس از سراسر ایران بود.

از میان ۴۹۸۳ اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره عکس «نگاه به آینده»، ۲۳۵۸ اثر به مرحله داوری راه پیدا کردند که پس از برگزاری ۳ جلسه داوری و بیش از ۲۵ ساعت ارزیابی آثار، ۹۵ اثر از ۶۲ عکاس به نمایشگاه عکس «نگاه به آینده» راه یافتند.

تمامی آثار راه یافته به نمایشگاه، مبلغ یک میلیون ریال به عنوان حق التصویر دریافت خواهند کرد و کتاب جشنواره نیز به تمامی راه یافتگان اهدا می شود.

انتخاب آثار برگزیده از میان ۹۵ اثر راه یافته به نمایشگاه صورت گرفته که همزمان با مراسم افتتاح نمایشگاه عکس «نگاه به آینده» معرفی می شوند.

 اسامی منتخبین جشنواره عکس نگاه به آینده، پیش از این در رسانه های رسمی اعلام شده و در سایت جشنواره نیز به نشانیwww.ba-festival.com قابل مشاهده است.

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

آخرین اخبار