معجزه ای به نام عطر

معجزه ای به نام عطر

استفاده از عطریات منافع و خواص متعددی تا حد یک «معجزه» دارد.

عطریات می توانند روحیات و حالات ما را تغییر دهند، تمدد اعصاب، افزایش کارایی و هوشیاری، تمرکز فکر، کاهش وزن، ارتقای منظر و پندار مصرف‌کننده، افزایش اعتماد به نفس و تحت تاثیر قرار دادن دیگران از معجزات شگفت انگیز عطرها است.

عطر را باید برای حداکثر منافع آن خرید و به همین دلیل، هنگام انتخاب عطر باید دقت کنیم و البته حتما باید بدانید که چرا در فروشگاه عطر فروشی یک رایحه را نسبت به صدها رایحه دیگر ترجیح می دهید.

هنگام انتخاب و خرید باید از تغییرات مثبتی که یک عطر ممکن است در زندگی شما و اطرافیان شما ایجاد کند، آگاه باشید.

البته اگر می خواهید عطری دقیق و مطابق با روحیات و خصوصیات شخصی خود داشته باشید و باید بودجه آن را تامین کنید، شرکت‌هایی هستند که عطرهای ویژه و سفارشی برای شما می سازند درست مثل خیاط هایی که لباس مخصوص شما را می دوزند و طبعا این عطرها گران‌تر هستند.

عطریات معمولی در مغازه های عطرفروشی به مثابه لباس های «سری دوزی» و آماده هستند و در مقایسه با عطرهای سفارشی قیمت کمتری دارند، با این تفاوت که می توان برخی از قسمت های کت و شلوار و لباس های آماده را تغییر داد، کوتاه و بلند کرد و آن را تا حدودی اندازه کرد ولی نمی‌توان ترکیبات داخلی شیشه عطر را کم و زیاد کرد تا با خصوصیات شما بیشتر تطبیق داشته باشد.

عاملی که همیشه با عطرها همراه است و باید بدانید که روغن‌های معطر تنها برای عطرآگین کردن موی و روی نیست، بلکه این روغن‌ها مایه زیبایی و حفظ شادابی، جوانی و کند کردن آثار پیری نیز می باشند.

در همه جای دنیا و در طول تاریخ عطریات همیشه با ادیان و مذاهب عجین بوده اند و به احتمال زیاد یکی از عوامل جاودانگی عطرها همین همجواری و همراهی معنوی و مذهبی است.

اشتیاق انسان‌ها به حفظ زیبایی و جذابیت همراه با همجواری عطریات با تعالیم دینی و مذهبی در خوشبوکردن خود و محل زندگی خویش، عطریات را یکی از جدانشدنی های دنیا از انسان ساخته است.

دسته ها: آموزش

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

آخرین اخبار