برنامه کنسرت‌های پایتخت در هفته سوم آذرماه

برنامه کنسرت‌های پایتخت در هفته سوم آذرماه

جشنواره «موسیقی و آزادی» مهمترین رویداد موسیقی سومین هفته آذر ماه است که همچون دو هفته گذشته روزهای پررونقی را تجربه خواهد کرد.

به گزارش عصر رویداد از ایرنا ، با توجه به تنوع سبک کنسرت‌های مختلف علاقه‌مندان موسیقی در هفته پیش رو برای انتخاب برنامه مورد نظر خود با چالش انتخاب مواجه می‌شوند.

در 15 و 16 آذر، هواداران موسیقی کاوه یغمایی می‌توانند در کنسرت این هنرمند که در سالن وزارت کشور اجرا خواهد شد شرکت کنند. همزمان با شب اول اجرای یغمایی ( 15 آذر) گروه نه چندان نام آشنای «قصه‌گوها» در برج آزادی میزبان علاقمندان می‌شود.

شانزدهم  آذر آرسین رهان در سالن نیکوکاری موسسه رعد روی صحنه می‌رود و همزمان با این رویداد صحنه تالار اندیشه محل هنرنمایی فدریکو آلبانیز نوازنده ایتالیایی پیانو خواهد بود. در همین شب ایرج رحمانپور خواننده اهل لرستان در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت.

در 17 آذر ماه گروه «شیوا» در فرهنگسرای نیاوران کنسرتی ویژه بانوان را برگزار خواهد کرد.
17 و18 و 19 آذر ماه هواداران بهنام بانی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی در سه شب و شش اجرا میتوانند هنرنمایی این خواننده پاپ را از نزدیک ببینند.

تاکنون این خواننده با پیش فروش شش اجرا در مدت سه شب، پیشتاز فروش بلیط در هفته سوم آذر ماه است.

کنسرت-نمایش یا پرفورمنس «خط سوم» به آهنگسازی مهیار علیزاده و بازی اندیشه فولادوند رویداد دیگری است که 18 آذر ماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

اما حامیان جریان موسیقی مستقل می‌توانند 18 آذرماه در کنسرت افتتاحیه فستیوال «موسیقی و آزادی» که توسط شهریار مسرور و ارکستر او در برج آزادی برگزار خواهد شد، شرکت کنند.

گروه «مدار» اجرای دیگری را از اجراهای مربوط به جشنواره موسیقی و آزادی در 19 آذر ماه در برج آزادی برگزار می‌کند و اجرای سوم این جشنواره در هفته جاری به گروه «دگردیس» به سرپرستی فرشاد رمضانی نوازنده پیشکسوت گیتار باس اختصاص دارد که در 20 آذر ماه در برج آزادی روی صحنه خواهد رفت.

گروه «مارال» در 19 و 20 آذر ماه اجرای ویژه بانوان خود را در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه خواهد برد.

بابک جهانبخش خواننده موسیقی پاپ کشورمان در 21 آذر در سالن برج میلاد کنسرت خود را برگزار خواهد کرد و همزمان با او گروه «پازل بند» در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برای هواداران خود اجرا خواهد داشت
.
گروه همنوازی و همخوانی «خنیا» در 20 و 21 آذر ماه در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت. و همزمان با دومین شب اجرای گروه خنیا یعنی در 21 آذر گروه «بنفش» کنسرت خود را در ایوان شمس برگزار خواهد کرد.

وحید اسد اللهی نوازنده آذربایجانی ساز ناقاره، کنسرت خود را در 21 آذر ماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

آخرین اخبار