بانک آینده نخستین جشنواره عکس «نگاه به آینده» را برگزار می کند

بانک آینده نخستین جشنواره عکس «نگاه به آینده» را برگزار می کند

بانک آینده در چهارچوب عمل به مسئولیت های اجتماعی خود و با هدف ثبت تصاویری از «آینده»، نخستین دوره جشنواره عکس «نگاه به آینده» را برگزار می کند.

به گزارش عصر رویداد از تارگاه بانک آینده، هدف از برگزاری جشنواره عکس «نگاه به آینده»، تشویق جوانان هنرمند و عکاسان ایرانی به اندیشیدن و انعکاس طرز تلقی و تصور جوانان هنرمند ایرانی از آینده ایران است.

نخستین دوره این جشنواره که در نیمه دوم آبان 97 آغاز می شود  پذیرای آثاری در حوزه های: بهداشت و سلامت، آموزش و تحصیل، توسعه پایدار، سفر و گردشگری داخلی، محیط‌زیست و کسب و کار است.

در اطلاعیه اولیه این جشنواره که در تارگاه اختصاصی بانک آینده به نشانی www.ba24.ir  منتشر شده، آمده است: این جشنواره به‌صورت رقابتی برگزار می‌شود و مهلت ارسال آثار تا پایان آذرماه 1397 خواهد بود.

گفتنی است، آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره، پس از بررسی و تأیید اولیه، مورد داوری قرار گرفته و به آثار برگزیده، از سوی بانک آینده جوایز نقدی اهدا می شود.

همچنین قرار است آثار برگزیده هنرمندان در نمایشگاه عکس «نگاه به آینده»، نمایش داده شود.

بر اساس اطلاعیه بانک آینده شرکت در این رقابت هنری برای تمام علاقه‌مندان آزاد است و ایرانیان در تمام گروه‌های سنی می‌توانند از طریق تارگاه اختصاصی جشنواره که آدرس آن همزمان با فراخوان جشنواره اعلام خواهد شد آثارخود را ارسال کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

آخرین اخبار